Obchodné centrum MAX NitraMilí návštevníci,

blíži sa obdobie návratu do školských lavíc a k tomu patria aj povinnosti nákupov školských potrieb, od zošitov, pier, ceruziek, pravítok, papúč a ponožiek, športového či nového jesenného trendy oblečenia. Ak prídete nakupovať do nitrianskeho MAXu, dostanete pre vášho školáka za váš nákup aj darčeky do školy.

Stačí nakúpiť v termíne od 24.8 do 6.9 v ktorejkoľvek predajni MAXu, okrem potravín Tempo SUPERMARKET, v minimálnej hodnote 15,- Eur a odložiť si svoj blok z nákupu....

 

casopis_MAX_NR

Pripravili sme pre vás letné vydanie časopisu MAX. Nájdete v ňom inšpirácie a trendy outfity na leto, letné dovolenky a dozviete sa informácie o novinkách a podujatiach v nitrianskom MAXe. Ak ste si časopis ešte nenašli vo svojich schránkach, môžete si ho prelistovať u nás na stránke. Príjemné čítanie a krásne letné zážitky všetkým.

Neviete ako potešiť svojich blízkych, kamarátov alebo kolegov? Darujte im darčekovú poukážku, aby si vybrali svoj darček sami. Darčekové poukážky sú ideálnym darčekom, pokiaľ chcete niekoho potešiť a dochádza vám fantázia. 

Sú tiež vhodným spôsobom ako odmeniť zamestnancov a poďakovať im za ich výkon. Práve pre tento účel slúžia darčekové poukážky. Už sa nemusíte obávať toho, že kúpite niečo nevhodné, alebo že oslávenec dostane dva rovnaké darčeky.

MAX Nitra vám ponúka darčekové poukážky v nominálnych hodnotách 10 €, 20 € a 50 €. Môžete ich využiť na nákup hoci akého tovaru v označených predajniach obchodného centra MAX Nitra. Je najvyšší čas vyskúšať, aké je zrazu jednoduché obdarovať blízkeho. Poukaz si môžete zakúpiť v hotovosti na správe obchodného centra MAX Nitra v pracovných dňoch od 9,00 hod do 16,00 hod (zadný vchod do MAXu a Casina, na prízemí).

Darčekové poukážky budú akceptované vo všetkých predajniach OC MAX Nitra, označené špeciálnou nálepkou.

Ďakujeme zo srdca všetkým hrdinom, ktorí k nám prišli dnes darovať svoju vzácnu tekutinu. Všetkých už teraz pozývame na ďalšiu kvapku, tradičnú Valentínsku, ktorá sa uskutoční v piatok 12.2.2016.

Váš MAX

Nájdete nás aj na:

facebook rss

Otváracie hodiny

OBCHODNÉ PREVÁDZKY
Pondelok - Nedeľa 09:00 - 21:00
KAVIARNE
Pondelok - Nedeľa 09:00 - 21:00
REŠTAURÁCIA
Pondelok - Štvrtok
Nedeľa
09:00 - 21:00
Piatok - Sobota 09:00 - 24:00
TEMPO - SUPERMARKET
Pondelok - Sobota 07:00 - 21:00
Nedeľa 09:00 - 21:00

OC MAX Nitra
Chrenovská 30
94901  Nitra
max.nitra@cbre.com

Všetky práva vyhradené OCMAX s.r.o., ® 2014