Zábavno-obchodné centrum MAX NitraPri príležitosti konania 20. ročníka STÜMPEL CUPu v Nitre navštívia hokejové hviezdy NHL aj nitriansky MAX. V nedeľu 5.7 doobeda tak budete mať šancu stretnúť  Jozefa STÜMPELA, Žigmunda PÁLFFYHO a Rostislava OLESZA priamo v hlavnej pasáži obchodného centra, kde budú pripravené zábavné hry a súťaže,  autogramiáda hokejistov a fotenie sa s hokejistami.  Navyše každý kto si prinesie vlastnú hokejku, bude zaradený automaticky do žrebovania o originál dresy NHL hráčov aj s podpisom.

casopis_MAX_NR

Pripravili sme pre vás letné vydanie časopisu MAX. Nájdete v ňom inšpirácie a trendy outfity na leto, letné dovolenky a dozviete sa informácie o novinkách a podujatiach v nitrianskom MAXe. Ak ste si časopis ešte nenašli vo svojich schránkach, môžete si ho prelistovať u nás na stránke. Príjemné čítanie a krásne letné zážitky všetkým.

Neviete ako potešiť svojich blízkych, kamarátov alebo kolegov? Darujte im darčekovú poukážku, aby si vybrali svoj darček sami. Darčekové poukážky sú ideálnym darčekom, pokiaľ chcete niekoho potešiť a dochádza vám fantázia. 

Sú tiež vhodným spôsobom ako odmeniť zamestnancov a poďakovať im za ich výkon. Práve pre tento účel slúžia darčekové poukážky. Už sa nemusíte obávať toho, že kúpite niečo nevhodné, alebo že oslávenec dostane dva rovnaké darčeky.

MAX Nitra vám ponúka darčekové poukážky v nominálnych hodnotách 10 €, 20 € a 50 €. Môžete ich využiť na nákup hoci akého tovaru v označených predajniach obchodného centra MAX Nitra. Je najvyšší čas vyskúšať, aké je zrazu jednoduché obdarovať blízkeho. Poukaz si môžete zakúpiť v hotovosti na správe obchodného centra MAX Nitra v pracovných dňoch od 9,00 hod do 16,00 hod (zadný vchod do MAXu a Casina, na prízemí).

Darčekové poukážky budú akceptované vo všetkých predajniach OC MAX Nitra, označené špeciálnou nálepkou.

V sobotu 6.6.2015 sa uskutočnil v MAXe už 6.ročník obľubených
Výsledky súťaže boli nasledovné:
Počet prihlásených: 88 lezúňov z Nitry a okolia
Víťazi pretekov:
1. Vasek Valentino 10,8 sek.
2. Stanová Nina 11,6 sek.
3. Pavelová Sarah 13,5 sek.

Špeciálnu cenu – víkendový pobyt pre celú rodinu v Galandii  vyhral Damian Taylor Terem.
Najrýchlejšie batoľa v OC MAX Nitra a jeho rodičia získali víkendový pobyt v Hoteli SOBOTA 
v Poprade. 


Nájdete nás aj na:

facebook rss

Otváracie hodiny

OBCHODNÉ PREVÁDZKY
Pondelok - Nedeľa 09:00 - 21:00
KAVIARNE
Pondelok - Nedeľa 09:00 - 21:00
REŠTAURÁCIA
Pondelok - Štvrtok
Nedeľa
09:00 - 21:00
Piatok - Sobota 09:00 - 24:00
TEMPO - SUPERMARKET
Pondelok - Sobota 07:00 - 21:00
Nedeľa 09:00 - 21:00

OC MAX Nitra
Chrenovská 30
94901  Nitra
max.nitra@cbre.com

Všetky práva vyhradené OCMAX s.r.o., ® 2014