Zábavno-obchodné centrum MAX Nitra


casopis_MAX_NR_jesen_2013-01

ČASOPIS PASÁŽ – ZIMA 2014

Ak sa Vám nedostalo ešte do rúk naše vianočné a zimné vydanie časopisu, ponúkame ho na prelistovanie v elektronickej podobe. Nájdete v ňom aktuálne novinky z MAXu, zimnú trendy módu, množstvo typov na vianočné darčeky a recepty na uvarenie Štedrej večere. Nechýba samozrejme inšpirácia na zimné oblečenie a radovánky s tým spojené. Želáme vám príjemné listovanie.

Na stiahnutie (pdf)

Preteky lezúňov

NOVÉ, VESELÉ LOGO OC MAX

Logo obchodného centra MAX prešlo redizajnom. Táto zmena je začiatkom postupnej rekonštrukcie 4-ch centier MAX, ktoré patria pod spoločnosť  OC Slovakia. Rekonštrukcia centier začala zmenou loga a pokračuje postupnou celkovou renováciou centier. Ak zavítate do MAXov v Trenčíne a Poprade budete už nakupovať v nových, moderných a priestranných pasážach, doplnených o výrazné atraktívne dizajnové prvky a osvetlenia. OC MAX Nitru a Trnavu rovnako v budúcnosti čaká  zmodernizovanie interiéru. Veríme, že sa vám naše nové veselé logo bude páčiť a pozitívne oceníte túto zmenu.

 

maxdovrecka-icon
MAX do vrecka: Informácie z obchodných centier MAX priamo vo Vašom Androide

Ak patríte k pravidelným alebo len občasným návštevníkom zábavno-obchodných centier MAX, potom by vo vašom Android telefóne nemala chýbať aplikácia s názvom MAX do vrecka. Aplikácia ponúka informácie pre návštevníkov ZOC MAX Nitra, Poprad, Trenčín a Trnava.

Preteky lezúňov

Veľké poďakovanie patrí všetkým skvelým ľuďom, darcom krvi, ktorí sa zúčastnili v našom obchodnom centre dňa 14.11. od 8,00 hodiny odberu krvi v spolupráci s NTS „KVAPKA KRVI“ a darovali svoju vzácnu tekutinu. Odberu sa zúčastnilo úžasných 78 darcov. Tím z NTS mal naozaj čo robiť. Prišli nás podporiť aj priatelia z divadla. Poďakovanie patrí taktiež uvedeným obchodným partnerom, ktorí venovali našim darcom darčeky.

 

Nájdete nás aj na:

facebook rss

Otváracie hodiny

OBCHODNÉ PREVÁDZKY
Pondelok - Nedeľa 09:00 - 21:00
KAVIARNE
Pondelok - Nedeľa 09:00 - 21:00
REŠTAURÁCIA
Pondelok - Štvrtok
Nedeľa
09:00 - 21:00
Piatok - Sobota 09:00 - 24:00
TEMPO - SUPERMARKET
Pondelok - Sobota 07:00 - 21:00
Nedeľa 09:00 - 21:00

OC MAX Nitra
Chrenovská 30
94901  Nitra
max.nitra@cbre.com

Všetky práva vyhradené OCMAX s.r.o., ® 2014