Zábavno-obchodné centrum MAX NitraLezie Vaše dieťa iba po štyroch? Nevadí!
Pozývame Vás na 6. ročník Pretekov lezúňov v našom centre v sobotu, 06.06.2015. Prihláste sa a vyhrajte pekné ceny.
Podmienky účasti v súťaži:
Batoľa musí spĺňať vek 7 – 12 mesiacov (t.j. do dovŕšenia 1 roku), musí prejsť v čo najkratšom čase vymeranú vzdialenosť 5 metrov lezením po štyroch, pričom rodičia ho môžu motivovať akýmkoľvek spôsobom. 

casopis_MAX_NR

Pripravili sme pre Vás jarné vydanie časopisu MAX v novom šate. Nájdete v ňom inšpirácie na trendy outfity a informácie  o novinkách a podujatiach v MAX-e. Ak ste si časopis nenašli vo svojich schránkach, môžete si ho prelistovať u nás na stránke. Príjemné čítanie.

Neviete ako potešiť svojich blízkych, kamarátov alebo kolegov? Darujte im darčekovú poukážku, aby si vybrali svoj darček sami. Darčekové poukážky sú ideálnym darčekom, pokiaľ chcete niekoho potešiť a dochádza vám fantázia. 

Sú tiež vhodným spôsobom ako odmeniť zamestnancov a poďakovať im za ich výkon. Práve pre tento účel slúžia darčekové poukážky. Už sa nemusíte obávať toho, že kúpite niečo nevhodné, alebo že oslávenec dostane dva rovnaké darčeky.

MAX Nitra vám ponúka darčekové poukážky v nominálnych hodnotách 10 €, 20 € a 50 €. Môžete ich využiť na nákup hoci akého tovaru v označených predajniach obchodného centra MAX Nitra. Je najvyšší čas vyskúšať, aké je zrazu jednoduché obdarovať blízkeho. Poukaz si môžete zakúpiť v hotovosti na správe obchodného centra MAX Nitra v pracovných dňoch od 9,00 hod do 16,00 hod (zadný vchod do MAXu a Casina, na prízemí).

Darčekové poukážky budú akceptované vo všetkých predajniach OC MAX Nitra, označené špeciálnou nálepkou.

casopis_MAX_NR

Dňa 10.5 sa oslavoval v nitrianskom MAXe „DEŇ MATIEK“ vo veľkom štýle. MAX zorganizoval špeciálnu detskú módnu prehliadku krásneho a štýlového oblečenia na rôzne príležitosti značky CEREMONY WOJCIK. Vystupovali rôzne spevácke a tanečné talenty z Nitry – Súkromné konzervatórium v a detičky zo škôlky Nábrežie mládeže. Nechýbali tvorivé dielne, na ktorých deti vytvárali darčeky v tvare srdiečka pre svoje mamičky.

MERKUR Show od 02. do 30. apríla 2015 u nás, v nitrianskom MAXe, jedninečná výstava MERKUR Show. To, že Merkur nie je iba planéta, zistia všetci naši návštevníci,  pri najbližšej návšteve MAXu.

Počas výstavy uvidíte veľké exponáty postavené z nezabudnuteľnej stavebnice Merkur. Napríklad 12 metrov dlhý model mosta Františka Jozefa v Bratislave aj s pohybujúcim sa rušňom, Eiffelovu vežu, lietadlo, model vodárenskej veže v Prešove, .....

Nájdete nás aj na:

facebook rss
facebook

Otváracie hodiny

OBCHODNÉ PREVÁDZKY
Pondelok - Nedeľa 09:00 - 21:00
KAVIARNE
Pondelok - Nedeľa 09:00 - 21:00
REŠTAURÁCIA
Pondelok - Štvrtok
Nedeľa
09:00 - 21:00
Piatok - Sobota 09:00 - 24:00
TEMPO - SUPERMARKET
Pondelok - Sobota 07:00 - 21:00
Nedeľa 09:00 - 21:00

OC MAX Nitra
Chrenovská 30
94901  Nitra
max.nitra@cbre.com

Všetky práva vyhradené OCMAX s.r.o., ® 2014