Zábavno-obchodné centrum MAX NitraS Maxom na lyže

MARCOVÉ TVORIVÉ DIELNE:

Srdečne pozývame malých i veľkých na marcové tvorivé dielne. Každú nedeľu od 15,00 hodiny budete môcť  zažiť v MAXe na hlavnej pasáži zábavné popoludnie s tvorením kreatívnych diel, vždy na inú tématiku. Umelecké diela, ktoré zostanú v MAXe budú vystavené na našej mini výstave. Začíname už 8.3 oslavou MDŽ.

Tešíme sa na vás všetkých.

Už piaty krát MAX nezabudol na priaznivcov zimných športov. Za nákup v minimálnej hodnote 15,- Eur sa môžete vďaka obchodnému centru MAX vyšantiť na svahoch v Tatrách (v Tatranskej Lomnici, na Štrbskom Plese alebo v Jasnej). V hre je až 72 skipasov, v hodnote viac ako 2600,- Eur. Navyše v poslednom žrebovaní zo všetkých súťažiacich vylosujeme jedného šťastlivca, ktorý si užije super lyžiarsky víkend pre dve osoby v parádnom Grandhoteli PRAHA v Tatranskej Lomnici.

Neviete ako potešiť svojich blízkych, kamarátov alebo kolegov? Darujte im darčekovú poukážku, aby si vybrali svoj darček sami. Darčekové poukážky sú ideálnym darčekom, pokiaľ chcete niekoho potešiť a dochádza vám fantázia. 

Sú tiež vhodným spôsobom ako odmeniť zamestnancov a poďakovať im za ich výkon. Práve pre tento účel slúžia darčekové poukážky. Už sa nemusíte obávať toho, že kúpite niečo nevhodné, alebo že oslávenec dostane dva rovnaké darčeky.

MAX Nitra vám ponúka darčekové poukážky v nominálnych hodnotách 10 €, 20 € a 50 €. Môžete ich využiť na nákup hoci akého tovaru v označených predajniach obchodného centra MAX Nitra. Je najvyšší čas vyskúšať, aké je zrazu jednoduché obdarovať blízkeho. Poukaz si môžete zakúpiť v hotovosti na správe obchodného centra MAX Nitra v pracovných dňoch od 9,00 hod do 16,00 hod (zadný vchod do MAXu a Casina, na prízemí).

Darčekové poukážky budú akceptované vo všetkých predajniach OC MAX Nitra, označené špeciálnou nálepkou.

Každý kto prišiel 14.2 na Valentína do nitrianskeho MAXu, mohol zažiť skvelý zážitok v podobe jazdy hummer limuzíny, ktorá stála už od obeda pred MAXom. Stačilo vystreliť amorov šíp a okružná jazda po Nitre bola vaša. Naša valentínska hliadka rozdávala počas celej doby návštevníkom MAXu sladké srdiečka a ružičky. Zaľúbená atmosféra bola v MAXe v tento deň všade. Pozrite si priloženú fotodokumentáciu.

VALENTÍNSKA KVAPKA KRVI prebehla tento raz v MAXi verzii. V 4-ch MAXoch v Nitre, Trnave, Trenčíne a Poprade prebehol odber krvi v ten istý deň a štvornásobne sme tak pomohli všetkým tým, čo to k životu potrebujú. Ďakujem v mene Národnej Transfúznej Stanice Nitra všetkým našim darcom, ktorí pomohli tým čo to najviac potrebujú.

casopis_MAX_NR_jesen_2013-01

ČASOPIS PASÁŽ – ZIMA 2014

Ak sa Vám nedostalo ešte do rúk naše vianočné a zimné vydanie časopisu, ponúkame ho na prelistovanie v elektronickej podobe. Nájdete v ňom aktuálne novinky z MAXu, zimnú trendy módu, množstvo typov na vianočné darčeky a recepty na uvarenie Štedrej večere. Nechýba samozrejme inšpirácia na zimné oblečenie a radovánky s tým spojené. Želáme vám príjemné listovanie.

Na stiahnutie (pdf)

Nájdete nás aj na:

facebook rss
facebook

Otváracie hodiny

OBCHODNÉ PREVÁDZKY
Pondelok - Nedeľa 09:00 - 21:00
KAVIARNE
Pondelok - Nedeľa 09:00 - 21:00
REŠTAURÁCIA
Pondelok - Štvrtok
Nedeľa
09:00 - 21:00
Piatok - Sobota 09:00 - 24:00
TEMPO - SUPERMARKET
Pondelok - Sobota 07:00 - 21:00
Nedeľa 09:00 - 21:00

OC MAX Nitra
Chrenovská 30
94901  Nitra
max.nitra@cbre.com

Všetky práva vyhradené OCMAX s.r.o., ® 2014