Zábavno-obchodné centrum MAX NitraPreteky lezúňov

NOVÉ, VESELÉ LOGO OC MAX

Logo obchodného centra MAX prešlo redizajnom. Táto zmena je začiatkom postupnej rekonštrukcie 4-ch centier MAX, ktoré patria pod spoločnosť  OC Slovakia. Rekonštrukcia centier začala zmenou loga a pokračuje postupnou celkovou renováciou centier. Ak zavítate do MAXov v Trenčíne a Poprade budete už nakupovať v nových, moderných a priestranných pasážach, doplnených o výrazné atraktívne dizajnové prvky a osvetlenia. OC MAX Nitru a Trnavu rovnako v budúcnosti čaká  zmodernizovanie interiéru. Veríme, že sa vám naše nové veselé logo bude páčiť a pozitívne oceníte túto zmenu.

 

casopis_MAX_NR_jesen_2013-01

Pripravili sme pre vás ďalšie vydanie časopisu PASÁŽ  - JESEŇ 2014
Ak sa Vám nedostal ešte do rúk, ponúkame ho na prelistovanie v elektronickej podobe. Nájdete v ňom aktuálne novinky z MAXu, jesennú módu a tiež obľúbenú rubriku „PREMENA“. Tento krát si svoj deň premeny užila naša zákazníčka Petra. Neváhajte a skúste tiež svoje šťastie a zverte sa u nás do rúk profesionálov. V každom vydaní časopisu zmeníme jednu / jedného  z vás na ešte krajšiu, zvodnejšiu a prinesieme vám nový pohľad na seba od hlavy až po päty. Okrem toho si  od nás  odnesiete  vybrané oblečenie v hodnote do 200,- €. Prihláste sa do „Premeny“, zašlite nám Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript. Vašu fotografiu a krátku charakteristiku a možno práve Vás vyberieme do našej ďalšej premeny.

casopis_MAX_NR_jesen_2013-01

VÍŤAZOV ŽREBOVANIA SÚŤAZE O PREPLATENIE AUGUSTOVÝCH NÁKUPOV DO VÝŠKY 1000,-Eur UŽ POZNÁME!

V sobotu  6.9.2014 o 16,00 hod. prebehlo v ZOC MAX žrebovanie výhercov, ktorí sa zapojili do našej augustovej spotrebiteľskej súťaže. Vyžrebovaných výhercov sme dnes kontaktovali a prví čo prišli na správu centra ZOC MAX so svojim zaregistrovaným blokom dostali späť hodnotu svojho nákupu, tak ako sme sľúbili.  Na naše prekvapenie sa víťazi behom dvoch hodín k nám dostavili a nákupy boli dnes v sume 1000,- Eur preplatené. TÝMTO JE PREPLÁCANIE NÁKUPOV UKONČENÉ.  Žrebovanie a pravidlá súťaže boli pod dohľadom pani notárky JUDr. Motyčkovej, ktorá potvrdila správnosť celého žrebovania.

maxdovrecka-icon
MAX do vrecka: Informácie z obchodných centier MAX priamo vo Vašom Androide

Ak patríte k pravidelným alebo len občasným návštevníkom zábavno-obchodných centier MAX, potom by vo vašom Android telefóne nemala chýbať aplikácia s názvom MAX do vrecka. Aplikácia ponúka informácie pre návštevníkov ZOC MAX Nitra, Poprad, Trenčín a Trnava.

Viac článkov...

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Nájdete nás aj na:

facebook google-plus-black twitter rss

Video-spoty prevádzok

SPINNER SEVT
skiny SINDYlogo
logo_michell
Tempo
logo-Omega CCClogo
AD STYLE
UNI ELKOM
TOP HUMIEL

Aktuálne akcie

tempo

Otváracie hodiny

OBCHODNÉ PREVÁDZKY
Pondelok - Nedeľa 09:00 - 21:00
KAVIARNE
Pondelok - Nedeľa 09:00 - 21:00
REŠTAURÁCIA
Pondelok - Štvrtok
Nedeľa
09:00 - 21:00
Piatok - Sobota 09:00 - 24:00
TEMPO - SUPERMARKET
Pondelok - Sobota 07:00 - 21:00
Nedeľa 09:00 - 21:00

ZOC MAX Nitra
Chrenovská 30
94901  Nitra
max.nitra@cbre.com

Reklamný panel
Všetky práva vyhradené OCMAX s.r.o., ® 2012