Zábavno-obchodné centrum MAX PopradPrežite leto s MAXom
Vaše nákupy, zábava, stretnutia s priateľmi a celou rodinou. To je leto v popradskom MAXe. Novo zrekonštruované priestory sa zapĺňajú predajňami, pripravuje sa wifi free zóna a otvárať sa budú ďalšie kaviarne. Rodiny s deťmi sa môžu tešiť na outdoorové aktivity a všetci návštevníci MAXu potom na Letnú spotrebiteľskú súťaž o veľmi zaujímavé výhry.

Svoju novú predajňu v popradskom MAXe otvorí kníhkupectvo Panta Rhei, predajňa športového oblečenia a obuvi SPORTISIMO, ďalej Sladký domov s ponukou bytovej kozmetiky značky MANUFAKTÚRA, predajňa bytových doplnkov SIA. Pre väčšie pohodlie pri nákupoch darčekov bude v nových priestoroch otvorená baliaca služba NIKKI.

Návštevníkov obchodného centra, ktorého rekonštrukcia bude dokončená už v druhej polovici júla, privítajú i predtým obľúbené Delikatesso a salón krásy CENTRUM IN, ktorý svojim zákazníkom ponúkne SPA kozmetiku. Znovuotvorenie čaká taktiež i zmenáreň TAXMAN, kvetinárstvo KVETY VICTOR, stávkové kancelárie Fortuna a Niké a predajňu Erotic City......

PASAZ MAX PP leto 2014-1

Pripravili sme pre vás nové vydanie časopisu PASÁŽ  - LETO 2014
Ak ste nenašli, prelistovať si ho môžete aj v galérii k článku.

Na stiahnutie

Nový priestor otestovali modelky a malé deti

Celkom nový priestor určený k rôznym zábavným akciám pre mladých ľudí aj rodiny s deťmi zažil prvý test v podobe nespočetných návštevníkov. Tí sa do ZOC MAX v Poprade prišli pozrieť na casting tour ELITE Model Look a na známu súťaž Lezúňov. “Nedávneho castingu Elite Look sa zúčastnilo o 30% viac ľudí než v minulých ročníkoch. Bolo to určite tým, že súťaž bola prvýkrát otvorená i pre mladých mužov,” povedala Barbora Beljaková, manažérka spoločnosti Elite Model Management Bratislava ....
banner_wifi_MAX_PP_663x382
FREE WIFI MAX

Zábavno-obchodné  centrum MAX v Poprade sprístupnilo od novembra 2012 voľne dostupné pripojenie na internet v priestoroch centrálneho átria a fastf-oodových prevádzok. Táto služba návštevníkom popradského MAXu umožní využívať internetové pripojenie zdarma.

MAX do vrecka - Android aplikácia

maxdovrecka-icon

MAX do vrecka: Informácie z obchodných centier MAX priamo vo Vašom Androide

Ak patríte k pravidelným alebo len občasným návštevníkom zábavno-obchodných centier MAX, potom by vo vašom Android telefóne nemala chýbať aplikácia s názvom MAX do vrecka. Aplikácia ponúka informácie pre návštevníkov ZOC MAX Nitra, Poprad, Trenčín a Trnava.

banysmedia-Max-design-uvadzacej-kampane-Rebranding-fbcover 03

Nájdete nás aj na:

google-plus-blackfacebooktwitterrssfoursquare

Zasielanie noviniek

Otváracie hodiny

OBCHODNÉ PREVÁDZKY 
Pondelok - Nedeľa 09:00 - 21:00
KAVIARNE A REŠTAURÁCIE
Pondelok - Nedeľa 09:00 - 21:00
HYPERNOVA - HYPERMARKET 
Pondelok - Nedeľa 09:00 - 21:00
CITYBOWLING POPRAD
Pondelok - Štvrtok 13:00 - 24:00
Piatok 13:00 - 01:00 
Sobota 13:00 - 01:00
Nedeľa 13:00 - 24:00
Sviatky 13:00 - 01:00

ZOC MAX Poprad
Dlhé hony 4587/1
05801 Poprad
poprad@ocmax.sk

Práve sú online

Aktuálne máme na stránkach 7 hostí  
Všetky práva vyhradené OCMAX s.r.o., ® 2011, Správa webstránok Originals.sk