Zábavno-obchodné centrum MAX TrenčínTrenčiansky MAX sa postupne mení na modernejšie, vzdušnejšie a atraktívne nákupné centrum. „Pracujeme i v noci, aby sme rekonštrukciu dokončili čo najskôr a čo najmenej tak obťažovali našich zákazníkov," hovorí riaditeľka centra Sandra Burgerová a súčasne sa ospravedlňuje návštevníkom i nájomcom za prípadné nepríjemnosti spojené s rekonštrukciou centra.

MAX v Trenčíne je tak stále otvorený verejnosti, plánuje rôzne aktivity podporené súťažmi na Facebooku a vedenie centra verí, že návštevníci rekonštrukciu chápu aj ako „plus" do budúcnosti nielen pre nakupovanie, stretávanie sa na pracovných schôdzkach ale aj pre rozvíjanie zábavy pre celú rodinu.

leto_MAX_TN_663x382Centrum Max Trenčín opäť pre vás pripravilo počas dvoch letných meciacov peknú akciu, a to v podobe letnej súťaže:

od 1.7.2014 do 31.8.2014 sa v centre Max Trenčín uskutoční súťaž „Leto plné výhier" (obdobná súťaž ako bola Zimná) – tento krát pri nákupe v hodnote 10,- Eur, v ktorejkoľvek predajni si návštevník môže vyplniť súťažný leták, ktorý bude k dispozícii v každej predajni, prípadne v stojanoch centra Max Trenčín, nechá si ho potvrdiť v predajni, ktorej nakupoval a vhodí ho do pripravenej žrebovacej urny, umiestnenej na prízemí pred eskalátormi – záverečné losovanie o hodnotné ceny je naplánované v sobotu 6.9.2014 na slávnostnom otváracom evente, pri príležitosti zrekonštruovaného centra, kde bude pre našich návštevníkov bohatý 4-hodinový program

rekonstrukcia2_MAX_TN_663x382

Vytvárame nové miesto Pre Vaše nákupy

TN_final_140305

Netradičnú kombináciu rekonštrukcie, nakupovania a zábavných akcií pre mladých, rodiny s deťmi a v nepochybnom rade aj skôr narodených zvolilo vedenie trenčianskeho obchodného centra Max. “Návštevníci počas fungovania centra vidia ako sa priestory menia zo dňa na deň k lepšiemu”, informuje riaditeľka obchodného centra MAX Trenčín, Sandra Bὕrgerová.

“Bude tu viac miesta a priestoru pre uskutočnenie rôznorodých aktivít. Ľudia sa budú 
pri nakupovaní i odpočinku cítiť v centre príjemnejšie a komfortnejšie”.

rekonstrukcia_MAX_TN_663x382

Vážení návštevníci, 

Zábavno obchodné Centrum Max Trenčín bolo otvorené v decembri 2005 a plní svoje poslanie do dnes. Za toto obdobie ste s nami prežili a mali možnosť zažiť všetky aktivity, ktoré zábavno obchodné centrum ponúka: nákupy, oddych i zábavu.

Zub času je ale neúprosný, známky opotrebovanosti sú zo dňa na deň viditeľnejšie, samotné centrum pociťuje, že už je čas na zmenu....

 

Otváracie hodiny

OBCHODNÉ PREVÁDZKY 
Pondelok - Nedeľa 09:00 - 21:00
HYPERNOVA 
Pondelok - Nedeľa 08:00 - 21:00
CINEMAX  
Pondelok - Nedeľa podľa
programu

ZOC MAX Trenčín
ul. Gen. M.R. Štefánika 426
91101  Trenčín
trencin@ocmax.sk
+421 32 7419332

Všetky práva vyhradené OCMAX s.r.o. ® 2013, Správa webu - Originals.sk