Zábavno-obchodné centrum MAX Trenčín

labyrinthum_MAX_TN_663x382

Vážení návštevníci,

od 8. do 21.9. si môžu malí aj veľkí prísť k nám do OC Max Trenčín vyskúšať svoj um a šikovnosť. Pripravili sme pre Vás nadrozmerné hlavolamy, ktoré sú v skutku zaujímavé a niektoré aj veľmi náročné. Nadrozmerné hlavolamy sa nachádzajú v priestore na poschodí vedľa predajne LANTCH a HZH adidas.

V priestore na prízemí si môžete počas svojich nákupov, zas pozrieť výstavu „Svadba v obrazoch“.

Prajeme príjemný september
Váš nový, lepší
Max Trenčín

V nedeľu 7. septembra sa mohli v centre Max Trenčín návštevníci a návštevníčky stretnúť so svojou hokejovou hviezdou, zahrať si s ňou mini turnaj v stolnom hokeji, odfotiť sa alebo získať VIP vstup na zápas v sezóne (návšteva kabíny, dres, večera s hráčmi). A nechýbalo ani predstavenie posíl Dukly Trenčín (Richard Lintner, Branko Radivojevič, Róbert Petrovický, Ondrej Mikula, Tibor Melichárek, Vladimír Nemec, Branislav Konrád, a ďalší), rozhovory s nimi, predstavenie novej exkluzívnej sady dresov a live vystúpenie novej hymny Dukly. V nepochybnom rade darčeky od hokejistov, koláčiky, balóny, voľné vstupenky na prvý zápas a autogramiáda s podpisovými kartami. Tlačová konferencia s celoslovenskými médiami sa uskutočnila v priestoroch kaviarne Steps cafe. V skutku naozaj vydarený športový deň
Max Trenčín

PASAZ_MAX_TN_jesen_2014_tlac-01

Milí návštevníci,

Max Trenčín pre Vás pripravilo ďalšie vydanie časopisu PASÁŽ - JESEŇ 2014.
V týchto dňoch by ste ho mali dostať do svojich poštových schránok. Ak ste ho náhodou ešte nedostali, prelistovať si ho môžete aj v elektronickej podobe. V časopise sme pre Vás pripravili aj zaujímavú rubriku PREMENY, ktorú môže u nás zažiť každá z Vás.

Neváhajte a zverte sa u nás do rúk profesionálov.
V každom vydaní časopisu zmeníme jednu z Vás na ešte krajšiu, zvodnejšiu. Ďalšia dobrovoľníčka, ktorej tím profesionálnych stylistov, vizážistov a kaderníkov prinesie nový pohľad na seba od hlavy až po päty, si od nás odnesie nielen nový pocit, ale aj oblečenie v hodnote do 200,- €.
Prihláste sa do „Premeny“, zašlite nám poštou Vašu fotografiu a krátku charakteristiku, a možno už práve na Vás sa usmeje letné šťastie.
Tešíme sa na Vás.

Otváracie hodiny

OBCHODNÉ PREVÁDZKY 
Pondelok - Nedeľa 09:00 - 21:00
HYPERNOVA 
Pondelok - Nedeľa 08:00 - 21:00
CINEMAX  
Pondelok - Nedeľa podľa
programu

ZOC MAX Trenčín
ul. Gen. M.R. Štefánika 426
91101  Trenčín
trencin@ocmax.sk
+421 32 7419332

Nové predajne

Všetky práva vyhradené OCMAX s.r.o. ® 2013, Správa webu - Originals.sk