Zábavno-obchodné centrum MAX TrenčínMilí návštevníci,

Max Trenčín pre Vás pripravilo úplne nové vydanie časopisu PASÁŽ - JAR 2014.
V týchto dňoch by ste ho mali dostať do svojich poštových schránok. Ak ste ho náhodou ešte nedostali, prelistovať si ho môžete aj v elektronickej podobe. V časopise sme pre Vás pripravili aj zaujímavú rubriku PREMENY, ktorú môže u nás zažiť každá z Vás.

velka_noc_MAX TN_663x382

Vážení návštevníci,

tento rok budú Veľkonočné sviatky až koncom apríla 2014. Veľkonočná nedeľa je sviatok pre všetkých a preto aj centrum Max Trenčín bude zatvorený. Vo veľkonočný pondelok sú v centre zatvorené všetky obchody okrem supermarketu Hypernova na prízemí, a kina Cinemax na poschodí, kde kiná premietajú dľa ich naplánovaného programu.

Správa centra Max Trenčín praje všetkým príjemné prežitie Veľkonočných sviatkov.

 

 

rekonstrukcia_MAX_TN_663x382

Vážení návštevníci, 

Zábavno obchodné Centrum Max Trenčín bolo otvorené v decembri 2005 a plní svoje poslanie do dnes. Za toto obdobie ste s nami prežili a mali možnosť zažiť všetky aktivity, ktoré zábavno obchodné centrum ponúka: nákupy, oddych i zábavu.

Zub času je ale neúprosný, známky opotrebovanosti sú zo dňa na deň viditeľnejšie, samotné centrum pociťuje, že už je čas na zmenu....

 

lyzovacka_MAX_680x360px_v2

Chcete opäť s nami na lyže?!!
Je to jednoduché. Nakúpte u nás, v trenčianskom MAXe, v termíne od 20. januára minimálne za 15,- €, nechajte si potvrdiť Váš vypísaný leták a Váš doklad z pokladne v predajni, kde ste nákup uskutočnili. Vhoďte ho do žrebovacej urny a ste v hre o 80 skipasov, alebo jeden super wellness víkend v štvorhviezdičkovom hoteli pre dve osoby.
Nezabudnite začíname už od 20. januára!

 

 

Otváracie hodiny

OBCHODNÉ PREVÁDZKY 
Pondelok - Nedeľa 09:00 - 21:00
HYPERNOVA 
Pondelok - Nedeľa 08:00 - 21:00
CINEMAX  
Pondelok - Nedeľa podľa
programu

ZOC MAX Trenčín
ul. Gen. M.R. Štefánika 426
91101  Trenčín
trencin@ocmax.sk
+421 32 7419332

Všetky práva vyhradené OCMAX s.r.o. ® 2013, Správa webu - Originals.sk