Zábavno-obchodné centrum MAX Trenčín


dp_promo_MAX_TN_newsletter

Vážení návštevníci,

neviete čím obdarovať svojich blízkych ? Venujte im darčekovú poukážku.

Darčekovú poukážku si môžete zakúpiť v hotovosti na Správe centra Max Trenčín (na poschodí, vedľa predajne Brloh a Solária), počas pracovných dní: 

pondelok – piatok, v čase od 09.00 do 16.00 h a využiť ju na zaplatenie vybraného tovaru a služieb vo všetkých označených prevádzkach, ktoré sa nachádzajú v OC MAX Trenčín.

 

vianocny_pozdrav_MAX_TN_newsletter

Vážení návštevníci, blížia sa najkrajšie sviatky v roku, ktoré zároveň ukončia ďalší náš spoločný rok. Rok, v ktorom Max Trenčín prešiel, aj vďaka Vám, úspešnou rekonštrukčnou zmenou, a za čo Vám patrí v neposlednom rade úprimne poďakovanie. Veríme, že sa Vám novší, lepší Max páči, a tým, ktorí k nám ešte nezavítali, zapáči.

Tešíme sa z Vašich každých nákupov, spokojnosti, radosti, úspechov, ktoré prežijete a zažijete hlavne v zdraví. Ďakujeme za Váš úsmev
a
Prajeme všetkým spokojné a pokojné Vianoce
Max Trenčín

sinkowebtrencin Tím SINKO Hi-Tech je oficiálne registrovaný športový klub pôsobiaci v profesionálnych pretekoch, rýchlostných pretekoch, rýchlostných cestných motocyklov. Tím je aktívnym účastníkom seriálu Alpe-Adria Cup, medzinárodných majstrovstiev strednej Európy.
Prezentáciu závodných motocyklov klubu si môžete pozrieť v termíne do 5.1.2015.
Max Trenčín
2xvianoce_MAX_TN_663x382

Vážení návštevníci,
blížia sa najkrajšie sviatky v roku, ktoré zvyknú prevetrať všetkým naše peňaženky. Predstavte si možnosť, že to, čo za nákupy na Vianoce dáte, to Vám aj niekto vráti späť. Nereálne ? Ale s nami veru splniteľné !  Max Trenčín bude tento rok opäť štedrý, a ak chcete mať vianočné nákupy 2x, nakupujte práve u nás. Stačí si nakúpiť akýkoľvek tovar alebo využiť služby, v ktorejkoľvek predajni, kaviarni, reštaurácii, prevádzke rýchleho občerstvenia, či v predajnom stánku, v čase od začiatku 1. decembra až do Štedrého dňa, a svoje nákupy zaregistrovať na web stránke www.2xvianocevmaxe.sk.
A možno sa usmeje šťastie práve na Vás .

 

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Otváracie hodiny

OBCHODNÉ PREVÁDZKY 
Pondelok - Nedeľa 09:00 - 21:00
HYPERNOVA 
Pondelok - Nedeľa 08:00 - 21:00
CINEMAX  
Pondelok - Nedeľa podľa
programu
TABAK BRESMAN
Pondelok - Nedeľa 08:00 - 21:00
LEKÁREŇ
Pondelok - Piatok 08:00 - 21:00
Sobota 09:00 - 16:00
Nedeľa zatvorené

OC MAX Trenčín
ul. gen. M.R. Štefánika 426
91101  Trenčín
max.trencin@cbre.com
+421 32 7419332
+421 32 7419125

Nové predajne

Všetky práva vyhradené OCMAX s.r.o. ® 2013, Správa webu - Originals.sk