HYPERNOVA - potraviny

poschodie prízemie hypernova
S100
+421 908 730 462
www www.hypernova.sk
akcie Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript.

Zákazníci na celom území Slovenska sa  stretávajú s hypermarketmi s predajnou plochou od 3.000 do 10.000

metrov štvorcových, ponúkajúcich od šestnásť do šesťdesiat tisíc druhov tovaru. Pritom takmer 70 percent všetkého predávaného tovaru pochádza v produkcie domácich výrobcov. Hypernovy ponúkajú naozaj bohatý výber a príjemné prostredie pre týždenný ako aj každodenný rodinný nákup. Prednosťou hypermarketov Hypernova je vysoká kultúra predaja tovaru, prehľadný informačný systém jednotlivých oddelení, široké, pohodlné komunikácie medzi regálmi a priaznivé ceny.

Veľkej obľube sa u zákazníkov týchto predajní teší tovar vlastných značiek, ktorý predstavuje neodmysliteľnú súčasť ponúkaného potravinárskeho i nepotravinárskeho sortimentu. Značka Albert Quality, Albert Excellent, Albert Bio, ako aj značka EURO SHOPPER majú svoju výraznú charakteristiku, ktorou sa odlišujú od ostatných tovarov v predajnej ponuke.

Hypernovy ponúkajú vo svojich nákupných galériách taktiež obchodné priestory pre malých a stredných podnikateľov, ktoré veľmi vhodne dopĺňajú ponuku služieb a produktov každého hypermarketu. Pri šiestich hypermarketoch majú zákazníci možnosť natankovať pohonné hmoty za jednu z najnižších cien na trhu. Rozsiahla ponuka služieb v Hypernovách sa neustále rozširuje s cieľom maximálne uspokojiť každého návštevníka.

Väčšina Hypernov v roku 2009 prešla prestavbou, aby lepšie odrážali zmenené požiadavky zákazníkov. Predajná plocha predajní sa zmenšila a je organizačne členená tak, aby uľahčila návštevníkom orientáciu a spríjemnila nákupy. Ponuka sa sústreďuje na zákaznícky atraktívny tovar, ako sú sezónne nepotravinové výrobky, čerstvé a suché potraviny a špeciality. Cieľom týchto zmien je ponúkať najžiadanejšie výrobky na menšej ploche.

Tešíme sa na návštevu v Hypernove  v ZOC MAX Trenčín

Otvorené denne: 08:00 - 21:00

 
Všetky práva vyhradené OCMAX s.r.o. ® 2013, Správa webu - Originals.sk