EXISPORT - športový tovar

poschodie prízemie exisport_1
N123
+421 915 910 365
www www.exisport.com, Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript.
akcie http://www.exisport.com/letak

Rozmýšľate o obnove šatníka? Zastavte sa v EXIsporte a využite akciu 1+1 za polovicu na celý sortiment oblečenia značky Authority.  

Okrem toho v letáku nájdete ponuku tréningových vecí, a široký sortiment kolieskových korčúľ, bicyklov a doplnkov je jedinečné akciové ceny.  

Celý leták nájdete tu >>> http://www.exisport.com/letak/

EXIsport -  to je najväčšia slovenská športová sieť – 31 predajní a e-shop. Tešíme sa na Vás.

 


EXISPORT s r. o. je najväčšia sieť športových predajní na Slovensku. Predávame športové oblečenie, obuv, fitnes, kolieskové korčule, outdoorové vybavenie, bicykle, , plavky, tenis, squash, lopty na futbal, volejbal, zimný tovar, lyže a snowboardy...

Sme výhradným distribútorom značiek Fila, Wilson, Blizzard, Ketller, Brunotti, Diverse a Grisport. Ponúkame ďalej značky Adidas, Nike, Reebok, Northland, Exiray, Exitrek a mnoho iných. Ak neviete čo kúpiť Vašim najbližším do daru, využite naše darčekové poukážky. Zakúpite ich na predajni a uplatnite ich v ktorejkoľvek z našich 21 predajní na Slovensku
Otvorené denne: 9:00 - 21:00

Všetky práva vyhradené OCMAX s.r.o. ® 2013, Správa webu - Originals.sk