Zábavno-obchodné centrum MAX Trnava


CNMX_SFF_zoc_max_663x382_B

Celovečerné pásmo špičkových filmov o extrémnom lyžovaní, zimnom lezení, snowboardingu, snow-kitingu a ďalších zimných radovánkach Aj tento rok sme pre vás pripravili festival zimných filmov SNOW FILM FEST. Čo uvidíte? Film Supervention - s veľkolepými prírodnými zábermi a freeridovým lyžovaním, nový film Pavla Barabáša Polárnik  o Petrovi Valušiakovi, High  Tension hovoriaci o problémoch s komerčnými expedíciami na najvyššiu horu sveta Mount Everest, Arslanbob o Kirgizskom horskom turistickom centre a Vaya  a  la  Cumbre  o lyžiarskom stredisku v El Arpa v Chile, vizuálne dokonalý film Icefall  o nočnom ľadolezení, prašanové hody v Britskej Kolumbii a na Aljaške vo filme Z A do K a zasa naspäť a predovšetkým český film Huevo o skialpinistickej expedícii do Peru, v rámci ktorej sa Kejda Ski Teamu podarilo zlyžovať niekoľko šesťtisícových vrcholov.

oktober_divadielka_MAX_TT_663x382

Zábavné nedeľné popoludnia pre našich najmenších sú opäť tu – každú nedeľu v čase od 15:00 do 17:30. Omaľovánky, farbičky či papiere. V tvorivých dielničkách, v spoločnosti milých hostesiek, si môžu deti popustiť uzdu svojej fantázie a vyrobiť si výrobok podľa svojich predstáv. Okrem toho máme na každú nedeľu pripravené spestrenie. Maľovanie na tvár, divadielko či fotenie s maskotom je len málo z toho, čo tu Vaše deti čaká. Tešíme sa na Vás každú (už túto) nedeľu!

PASAZ_MAX_TT_Jesen_2014_663x382

Milí návštevníci,

pripravili sme pre Vás ďalšie vydanie časopisu PASÁŽ - JESEŇ 2014.
V týchto dňoch by ste ho mali dostať do svojich poštových schránok.  Ak ste ho náhodou ešte nedostali, prelistovať si ho môžete aj v elektronickej podobe. V časopise sme pre Vás pripravili aj zaujímavú rubriku PREMENY, ktorú môže u nás zažiť každá z Vás.

leto_MAX_TT_663x382

Nakúp v MAXe a Relaxuj!

2.9.2014 sme úspešne vyžrebovali posledných dvoch šťastlivcov, medzi ktorých patrí:

  • p. Eva Hlbocká z Bohdanoviec nad Trnavou – získava poukaz na týždňový pobyt pre 2 v Chorvátksu – Crikvenica – Villa Niko – sezóna LETO 2015
  • p. Igor Ježek  z Trnavy – získava poukaz na víkendový pobyt v Hotel AquaCity RIVERSIDE pre 2 osoby

Výhercovia  si môžu prevziať ceny osobne na správe obchodného centra MAX Trnava najneskôr do 14 dní od vyžrebovania. V prípade potreby kontaktujte p. Martinkovičovú na  emailovej adrese: Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript. . Nezabudnite si priniesť doklad od zaregistrovaného nákupu!

Výhercom srdečne blahoželáme

Viac článkov...

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Max_TT_touch

Otváracie hodiny

OBCHODNÉ PREVÁDZKY
Pondelok - Nedeľa 09:00 - 21:00
KAVIARNE A REŠTAURÁCIE
Pondelok - Nedeľa 09:00 - 21:00
BILLA - SUPERMARKET
Pondelok - Sobota 08:00 - 21:00
Nedeľa 08:00 - 20:00

ZOC MAX Trnava
Ul. Ferka Urbánka 11
917 01 Trnava
trnava@ocmax.sk

Všetky práva vyhradené OCMAX s.r.o., ® 2014