Zábavno-obchodné centrum MAX Trnava


PASAZ_MAX_TT_zima_2014_663x382

Milí návštevníci,

ani posledné ročné obdobie sa nemôže zaobísť bez nášho časopisu a a preto sme pre Vás pripravili aj vydanie časopisu PASÁŽ - ZIMA 2014.
V týchto dňoch by ste ho mali dostať do svojich poštových schránok.  Ak ste ho náhodou ešte nedostali, prelistovať si ho môžete aj v elektronickej podobe. V časopise sme pre Vás pripravili aj súťaž o 20,- € poukážky do Kenvela, nezabudnite poslať odpoveď na súťažnú otázku, ktorú nájdete na zadnej strane časopisu.

 

rebranding_MAX_TT_663x382

Predstavujeme vám nové vylepšené a veselšie logo, ktoré čoskoro zasvieti  na všetkých obchodných centrách MAX vo vlastníctve spoločnosti OC Slovakia. Táto zmena je súčasťou postupnej rekonštrukcie našich centier, ktorá neminie ani MAX Trnava. Na budúci rok sa  môžete tešiť zmodernizovaný interiér. Náš nový imidž je tu na vaše želanie.

PASAZ_MAX_TT_Jesen_2014_663x382

Milí návštevníci,

pripravili sme pre Vás ďalšie vydanie časopisu PASÁŽ - JESEŇ 2014.
V týchto dňoch by ste ho mali dostať do svojich poštových schránok.  Ak ste ho náhodou ešte nedostali, prelistovať si ho môžete aj v elektronickej podobe. V časopise sme pre Vás pripravili aj zaujímavú rubriku PREMENY, ktorú môže u nás zažiť každá z Vás.

leto_MAX_TT_663x382

Nakúp v MAXe a Relaxuj!

2.9.2014 sme úspešne vyžrebovali posledných dvoch šťastlivcov, medzi ktorých patrí:

  • p. Eva Hlbocká z Bohdanoviec nad Trnavou – získava poukaz na týždňový pobyt pre 2 v Chorvátksu – Crikvenica – Villa Niko – sezóna LETO 2015
  • p. Igor Ježek  z Trnavy – získava poukaz na víkendový pobyt v Hotel AquaCity RIVERSIDE pre 2 osoby

Výhercovia  si môžu prevziať ceny osobne na správe obchodného centra MAX Trnava najneskôr do 14 dní od vyžrebovania. V prípade potreby kontaktujte p. Martinkovičovú na  emailovej adrese: Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript. . Nezabudnite si priniesť doklad od zaregistrovaného nákupu!

Výhercom srdečne blahoželáme

Viac článkov...

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Max_TT_touch

Otváracie hodiny

OBCHODNÉ PREVÁDZKY
Pondelok - Nedeľa 09:00 - 21:00
KAVIARNE A REŠTAURÁCIE
Pondelok - Nedeľa 09:00 - 21:00
BILLA - SUPERMARKET
Pondelok - Nedeľa 08:00 - 21:00

ZOC MAX Trnava
Ul. Ferka Urbánka 11
917 01 Trnava
trnava@ocmax.sk

Všetky práva vyhradené OCMAX s.r.o., ® 2014