Zábavno-obchodné centrum MAX Trnava


november_dielne_MAX_TT_663x382

Nedeľné detské popoludnia
Zábavné nedeľné popoludnia pre našich najmenších sú opäť tu – každú nedeľu v čase od 15:00 do 17:30. Omaľovánky, farbičky či papiere. V tvorivých dielničkách, v spoločnosti milých hostesiek, si môžu deti popustiť uzdu svojej fantázie a vyrobiť si výrobok podľa svojich predstáv. Okrem toho máme na každú nedeľu pripravené spestrenie. Maľovanie na tvár, divadielko či fotenie s maskotom je len málo z toho, čo tu Vaše deti čaká. Tešíme sa na Vás každú (už túto) nedeľu!

 

663x382+

Maja, Vilko, Flip a všetci ich kamaráti sú späť! A s nimi nové príbehy, plné priateľstva, zvedavosti, kúziel, kreativity a pozitívnych hodnôt… Do kín prichádza moderné omladenie všetkým dobre známej klasickej „značky“ VČIELKA MAJA. Príďte na exkluzívnu predpremiéru do vášho kina a zažijete kopec zábavy s včielkou Majou a jej priateľmi.
V tombole na vás čakajú darčeky.

Rozpravkar_BJ_zoc_max_663x382_CNMX

Celovečerné pásmo špičkových filmov o extrémnom lyžovaní, zimnom lezení, snowboardingu, snow-kitingu a ďalších zimných radovánkach Aj tento rok sme pre vás pripravili festival zimných filmov SNOW V novembri sme pre vás pripravili babskú jazdu s českým filmom Rozpávkar. Film nakrútil Vladimír Michálek a scenár napísal na motívy veľmi úspešnej knihy Barbary Nesvadbovej Marek Epstein. V hlavných úlohách sa stretnú Jiří Macháček, Anna Geislerová a prvý krát v českom filme hviezda svetového modelingu Eva Herzigová. "Rozprávkar" tak ponúkne svojmu divákovi skutočne mimoriadnu 
autorskú kombináciu. Autorka knižnej predlohy Barbara Nesvadbová patrí dlhodobo medzi najpredávanejšie české spisovateľky so širokou čitateľskou základňou....

vystava_MAX_TT_663x382

Vnášame kultúru do vašich životov. Príďte sa pozrieť  na výstavu obrazov mladých umelcov pod názvom Sansára a Alba. Sansára je perokresba, ktorá symbolizuje pojem pre cyklickú existenciu, neustály kolobeh vzniku a zániku, v ktorom sa nachádzajú bytosti. Kým sú v sansáre, nachádzajú sa pod vplyvom ilúzií mysle a prežívajú utrpenie. Alba je olejomaľba, tento pojem v literatúre a hudbe predstavuje provensálsku ľúbostnú pieseň o rannom lúčení sa od milej. Obrazy budete môcť vidieť v priestoroch ZOC Max Trnava v termíne od 03.11. do 14.11.2014.


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Max_TT_touch

Otváracie hodiny

OBCHODNÉ PREVÁDZKY
Pondelok - Nedeľa 09:00 - 21:00
KAVIARNE A REŠTAURÁCIE
Pondelok - Nedeľa 09:00 - 21:00
BILLA - SUPERMARKET
Pondelok - Sobota 08:00 - 21:00
Nedeľa 08:00 - 20:00

ZOC MAX Trnava
Ul. Ferka Urbánka 11
917 01 Trnava
trnava@ocmax.sk

Všetky práva vyhradené OCMAX s.r.o., ® 2014