Zábavno-obchodné centrum MAX Trnava


rebranding_MAX_TT_663x382

Predstavujeme vám nové vylepšené a veselšie logo, ktoré čoskoro zasvieti  na všetkých obchodných centrách MAX vo vlastníctve spoločnosti OC Slovakia. Táto zmena je súčasťou postupnej rekonštrukcie našich centier, ktorá neminie ani MAX Trnava. Na budúci rok sa  môžete tešiť zmodernizovaný interiér. Náš nový imidž je tu na vaše želanie.

1200x627

Príďte sa pozrieť na verejný tréning najúspešnejšieho slovenského boxera Tomiho Kida Kovácsa, ktorý sa bude konať 28.10.2014 o 17.00 h v MAX-e.

CNMX_SFF_zoc_max_663x382_B

Celovečerné pásmo špičkových filmov o extrémnom lyžovaní, zimnom lezení, snowboardingu, snow-kitingu a ďalších zimných radovánkach Aj tento rok sme pre vás pripravili festival zimných filmov SNOW FILM FEST. Čo uvidíte? Film Supervention - s veľkolepými prírodnými zábermi a freeridovým lyžovaním, nový film Pavla Barabáša Polárnik  o Petrovi Valušiakovi, High  Tension hovoriaci o problémoch s komerčnými expedíciami na najvyššiu horu sveta Mount Everest, Arslanbob o Kirgizskom horskom turistickom centre a Vaya  a  la  Cumbre  o lyžiarskom stredisku v El Arpa v Chile, vizuálne dokonalý film Icefall  o nočnom ľadolezení, prašanové hody v Britskej Kolumbii a na Aljaške vo filme Z A do K a zasa naspäť a predovšetkým český film Huevo o skialpinistickej expedícii do Peru, v rámci ktorej sa Kejda Ski Teamu podarilo zlyžovať niekoľko šesťtisícových vrcholov.

oktober_divadielka_MAX_TT_663x382

Zábavné nedeľné popoludnia pre našich najmenších sú opäť tu – každú nedeľu v čase od 15:00 do 17:30. Omaľovánky, farbičky či papiere. V tvorivých dielničkách, v spoločnosti milých hostesiek, si môžu deti popustiť uzdu svojej fantázie a vyrobiť si výrobok podľa svojich predstáv. Okrem toho máme na každú nedeľu pripravené spestrenie. Maľovanie na tvár, divadielko či fotenie s maskotom je len málo z toho, čo tu Vaše deti čaká. Tešíme sa na Vás každú (už túto) nedeľu!

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Max_TT_touch

Otváracie hodiny

OBCHODNÉ PREVÁDZKY
Pondelok - Nedeľa 09:00 - 21:00
KAVIARNE A REŠTAURÁCIE
Pondelok - Nedeľa 09:00 - 21:00
BILLA - SUPERMARKET
Pondelok - Sobota 08:00 - 21:00
Nedeľa 08:00 - 20:00

ZOC MAX Trnava
Ul. Ferka Urbánka 11
917 01 Trnava
trnava@ocmax.sk

Všetky práva vyhradené OCMAX s.r.o., ® 2014