Obchodné centrum MAX Trnava


fitmaxday_MAX_TT_663x382

Športuj a pomáhaj! Sedemročný Jurko Kmeť  z Trnavy s diagnózou DMO (detská mozgová obrna), chlapček na vozíčku, jeho snom je chodiť a začína sa mu v tom dariť, pomôcť mu môžete aj vy! Príďte 1.9.2015 do MAXu na Charitatívny FIT MAX DAY – zašportujte si a pomôžte nielen svojmu zdraviu, ale aj Jurkovi.

Prihláste na SPINNIG alebo TRAMPOLÍNKY (obe cvičenia vhodné aj pre začiatočníkov) prostredníctvom registračného formuláru: http://www.ocmax.sk/trnava/index.php?option=com_rsform&formId=13&Itemid=99999 alebo mailom na  Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript.

Vstupné vo výške minimálne 5,- € je potrebné zaplatiť pred cvičením do pokladničky Nadácie Adeli. Vybrané vstupné je určené na liečbu Jurka Kmeťa, pacienta s detskou mozgovou obrnou.

Pre všetkých cvičiacich je pripravený motivačný darčekový balíček J Deti si môžu zaskákať počas celého eventu na trampolínkach v detskom kútiku, či zatancovať si s maskotom Hrošíkom na minidisco a získať detské vstupy do Auqaparku Senec!

Tešíme sa na Vás!

 

banerTTletoPripravili sme pre vás letné vydanie časopisu MAX. Nájdete v ňom inšpirácie a trendy outfity na leto, letné dovolenky a dozviete sa informácie  o novinkách a podujatiach v trnavskom MAXe. Ak ste si časopis ešte nenašli vo svojich schránkach, môžete si ho prelistovať u nás na stránke. Príjemné čítanie a krásne letné zážitky všetkým.

Vážení zákazníci, ospravedlňte, prosím, tlačovú chybu v aktuálnom letáku OC MAX, kde je chybne uvedená cena Exisport tašky Adidas Enamel .Správna cena je 39,99€.Ďakujeme za pochopenie.

Leták na stiahnutie (pdf)

 

rebranding_MAX_TT_663x382

Predstavujeme vám nové vylepšené a veselšie logo, ktoré čoskoro zasvieti  na všetkých obchodných centrách MAX vo vlastníctve spoločnosti OC Slovakia. Táto zmena je súčasťou postupnej rekonštrukcie našich centier, ktorá neminie ani MAX Trnava. Na budúci rok sa  môžete tešiť zmodernizovaný interiér. Náš nový imidž je tu na vaše želanie.

Max_TT_touch

Otváracie hodiny

OBCHODNÉ PREVÁDZKY
Pondelok - Nedeľa 09:00 - 21:00
KAVIARNE A REŠTAURÁCIE
Pondelok - Nedeľa 09:00 - 21:00
BILLA - SUPERMARKET
Pondelok - Nedeľa 08:00 - 21:00

OC MAX Trnava
Ul. Ferka Urbánka 11
917 01 Trnava
trnava@ocmax.sk

Všetky práva vyhradené OCMAX s.r.o., ® 2014