História Max Trenčín

Projekt vybudovania obchodného centra vznikol s cieľom priniesť nielen mestu Trenčín, ktoré patrí k najstarším mestám na Slovensku, ale aj celému spotrebiteľsky perspektívnemu trenčianskemu regiónu pohodlný nákup, zábavu a oddych. V architektonicky spojenom atraktívnom komplexe obchodné centrum MAX poskytuje obyvateľom tohto regiónu modernú obchodnú kultúru, ktorá v ekonomicky vyspelých krajinách sveta tvorí už zaužívanú súčasť života obyvateľstva, a jednu z najvyhľadávanejších foriem uspokojenia jeho potrieb. Moderným architektonickým riešením, ktoré spĺňa aj požiadavky prístupu pre občanov so zdravotným postihnutím, má MAX všetky predpoklady stať sa novou dominantou mesta Trenčín. Obchodné centrum MAX Trenčín bolo slávnostne otvorené pre prvých návštevníkov 7.12.2005. 

Počas 6 mesiacov (marec – august 2014) zmenilo Obchodné centrum svoju tvár. Vedenie centra vrátane dodávateľských a stavebných firiem sa snažilo koordinovať a uskutočňovať rekonštrukciu za stálej prevádzky, čo bolo veľmi náročné aj pre samotných návštevníkov a návštevníčky.

Nové, moderné, priestornejšie, a ústretové k návštevníkom a návštevníčkam. Takto sa dá popísať dnešné trenčianske obchodné centrum MAX, v ktorom koncom augusta 2014 skončila päťmesačná rekonštrukcia. Atmosféru zrekonštruovaného centra dokresľujú atraktívne dizajnové prvky, zaujímavé stropné a stĺpové osvetlenie, komplet nová podlaha, podhľady, obložené stĺpy, rekonštrukcia lávky (premostenia), vynovená stravovacia zóna, sociálne zariadenia a väčšie priestory na konanie rôznych akcií a aktivít. 

Max Trenčín sa zmenilo do atraktívnejšieho nákupného komplexu, ktorý Vám okrem príjemného prostredia, zabezpečí bezpečný prístup, pohodlnejší nákup, nové predajne, komfortnejšiu stravnú jednotku, pokojný oddych ... no, jedným slovom pohodu a spokojnosť.

Odber noviniek

pridajte sa k odberu noviniek

Vaša prihláška bohužial nebola spracovaná. Skúste to neskôr prosím.
Ďakujeme, úspešne ste sa prihlásili na odber noviniek.
Nákupné centrum OC MAX Trenčín
Nákupné centrum

OC MAX Trenčín
ul. Gen. M. R. Štefánika 426
911 01 Trenčín
+421 32 7419 300
trencin@ocmax.sk
Spojte sa s nami

Pošlite nám správu

alebo nás sledujte na sociálnych sieťach

© 2024 OCMAX
Vytvoril Mufin ,s.r.o.