POMPO

Otváracia doba

PO-NE: 09:00 - 21:00

Kontaktné údaje

POMPO

+421901799614


poprad@pompo.sk

POMPO


Pompo je známe ako najväčšia sieť predajní hračiek v České republice.
Pompo predajne sú zamerané predovšetkým na predaj prémiových značiek ako je LEGO, Mattel, Hasbro, Zapf Creation, Ravensburger a mnoho dalších.
V predajniach Pompo MAXI je naviac široký sortiment kojeneckého tovaru a oblečenia, ďalej tu nájdete kočiare, autosedačky, vybavenia pre rekreačný šport a drobné darčeky pre radosť vašich blízkých.
Plníme detské želania...to je naše heslo, které se snažíme napĺňať. Preto sponzorujeme veľa detských aktipoprad@pompo.skvít, podporujeme škôlky a materská centrá a dalšie aktivity, kde deti môžu dať plný priestor svojím emóciám a záľubám a zabúdajú na ich trápenia.

Poslaním spoločnosti Pompo, je rozvíjať prirodzenú túžbu sa hrať v každom z nás. Prinášať radosť malým i dospelým, ktorí se s nami budú radi navracať do detských čias. Byt miestom, kde vždy nájdete čo hľadáte a splníte si priania a sny vašich blízkých.

Prebiehajúce akcie v POMPO

VIANOCE očami detí

VIANOCE očami detí

14.11.2023 - 22.12.2023

VIANOCE očami detí. Inšpirujte sa Vianočným katalógom POMPO

Viac o akcii


Mapa centra

BANKOMAT PRIMABANKA BANKOMAT TATRABANKA 101 Drogérie FANN PARFUMÉRIE DATART POMPO BANQUET Kvety VIKTOR MEDIAPRESS - TABAK Mobil online Pet Center CINEMAX Dr. MAX - lekáreň BAŤA BEPON CCC COCCODRILLO Očná Optika MANIA SKINY TEDi VALENTÍN VIGOSS JEANS BILLA DELIKATESO Mini koláčiky a Pezinské sudové víno Torty Adriana Tradičné údeniny KNIŽKA + KNIŽKOV HOT DOG ESPRESSO CAFE Hollywood Café Lamborghini Espresso Café Baliaca služba NIKKI Cestovná kancelária MAJESTY EuroNails FOTO COPY CENTRUM KLIER ORANGE Rýchločistiareň BO-JA TELEKOM CENTRUM CORIAL iZlato Jewelry ALPINE PRO DECATHLON EXISPORT HUSKY

Zoznam prevádzok


Odber noviniek

pridajte sa k odberu noviniek

Vaša prihláška bohužial nebola spracovaná. Skúste to neskôr prosím.
Ďakujeme, úspešne ste sa prihlásili na odber noviniek.
Nákupné centrum OC MAX Poprad
Nákupné centrum

OC MAX Poprad
Dlhé hony 4588/1
058 01 Poprad
+421 52 4664 449
poprad@ocmax.sk
Spojte sa s nami

Pošlite nám správu

alebo nás sledujte na sociálnych sieťach

© 2023 OCMAX
Vytvoril Mufin ,s.r.o.