BITCOINMAT

Otváracia doba

PO-NE: 09:00-21:00

Kontaktné údaje

BITCOINMAT

+421 908 222 644


https://www.BITCOINMAT.sk
info@bitcoinmat.sk

BITCOINMAT


Bitcoin je digitálna mena tzv. kryptomena s potenciálom  zmeniť finančný chod sveta. Podstatou kryptomien je plná decentralizácia, chod bitcoinov nie je riadený bankou, vládou, firmou ani iným ústredným orgánom.

 Pýtate sa načo je to dobré? S kryptomenou resp. platidlami ako sú Bitcoiny nemožno vytvárať falzifikáty, blokovať účty alebo znehodnocovať menu. Prevody sú rýchle a poplatky za platby sú minimálne. Stačí Vám bitcoinová peňaženka a následne môžete bitcoiny nakupovať aj predávať, napr. v internetovej zmenárni alebo pomocou automatov na bitcoiny.

 

BITCOINMATY NA SLOVENSKU I V ČESKU

Ak si myslíte, že niečo také nájdete len v ďalekom zahraničí, ste na omyle. Sieť bitcoinových automatov BITCOINMAT.sk spôsobila, že automaty na kryptomeny sú na Slovensku i v Česku pomaly tak bežné, ako bankomaty. Za pomerne krátky čas priniesli automaty do veľkých miest ako Bratislava, Žilina, Trenčín, Trnava, Poprad, Nitra, Praha, Brno, Ostrava, Olomouc a Zlín. Najnovšie sa na Bitcoinmat môžu tešiť aj návštevníci Nitrianskeho ochodného centra MAX, na prízemí oproti banke SLSP, na adrese Chrenovská 1661/30, Nitra.

Bitcoinmat v OC MAX NITRA je rovnako ako všetky ostatné dostupný  7 dní v týždni a je možné ho ovládať v českom, slovenskom, anglickom  jazyku a mnoho ďalších. Nechýba ani záruka online či offline podpory pre zákazníkov, ktorá je k dispozícii 7 dní v týždni. V prípade akéhokoľvek problému Vám spoločnosť BITCOINMAT.sk zabezpečí okamžitý  support a obratom poskytne pomoc.

Prebiehajúce akcie v BITCOINMAT

Momentálne neprebiehajú žiadne akcie prevádzkyZoznam prevádzok


Drogéria, parfuméria, lekáreň

Hračky, darčeky, knihy

Kníhkupectvo, papierníctvo, tabak

Obuv, kabelky, kožená galantéria

Relax

Reštaurácie, rýchle občerstvenie, kaviarne

Šport, športové potreby

Odber noviniek

pridajte sa k odberu noviniek

Nákupné centrum OC MAX Nitra
Nákupné centrum
OC MAX Nitra
Chrenovská 30
949 01 Nitra
+421 37 69 00 410
nitra@ocmax.sk
Spojte sa s nami

Pošlite nám správu

alebo nás sledujte na sociálnych sieťach

© 2018 OCMAX
Vytvoril tím Originals,s.r.o.