Obchodné centrum MAX Poprad

Projekt vybudovania zábavno-obchodného centra vznikol, s cieľom priniesť nielen mestu Poprad, ale aj celému spotrebiteľsky perspektívnemu podtatranskému regiónu, pohodlný nákup, zábavu  a oddych, v architektonicky spojenom atraktívnom komplexe a  poskytnúť tak obyvateľom tohto regiónu modernú obchodnú kultúru, ktorá v ekonomicky vyspelých krajinách sveta tvorí už zaužívanú súčasť života obyvateľstva, a jednu z najvyhľadávanejších foriem uspokojenia jeho potrieb. Moderným architektonickým riešením, ktoré spĺňa aj požiadavky prístupu pre občanov so zdravotným postihnutím, má OC MAX Poprad všetky predpoklady stať sa novou dominantou mesta Poprad. Popradský MAX sme otvorili prvýkrát pre verejnosť 06.decembra.2005. Následne v roku 2014 prešlo centrum totálnou rekonštrukciou a od 09.septembra 2014 otvára svoje brány pre návštevníkov už v novom, modernom designe.

MAX Poprad sa nachádza na ulici Dlhé Hony 4588/1 v Poprade, a je situovaný pri dopravnom ťahu z Popradu smerom na Rožňavu v   bezprostrednej  blízkosti najväčších sídlisk v Poprade JUH I až V a v blízkosti  športovej haly  Aréna Poprad.

Celková plocha interiéru OC MAX na dvoch komerčných podlažiach je cca 19 000 m² plus suterén s podzemným garážovým parkoviskom. V priestoroch OC MAX sa nachádzajú 3 kinosály umiestnené v spojenej časti prízemia a 1. poschodia, na 1. poschodí sa nachádza bowling, banka, herňa, zóna stravovacích jednotiek rýchleho občerstvenia a kasíno+kaviareň, reštaurácia a prevádzky ponúkajúce oblečenie, elektroniku, športové potreby, obuv a iný spotrebný tovar. Na prízemí je dominantné centrálne átrium s príjemnými  kaviarňami  a ďalšími prevádzkami so spotrebným tovarom. V suteréne je situovaný pneuservis s autoservisom, autoumývárka a opravovňa skiel automobilov.

Sortimentné zloženie prevádzok ponúka návštevníkom módne, elegantné, značkové a  športové oblečenie, obuv, galantérne doplnky, drogériu, parfumériu, šperky, hodiny, bižutériu, knihy, kancelárske potreby, darčeky, hračky, detský sortiment, kvety, tabak, noviny, časopisy,  lekáreň, kaderníctvo, služby mobilného a telefónneho operátora, bankové služby.

K OC prilieha vonkajšie parkovisko s  kapacitou vyše 200 parkovacích miest a vyše 300 parkovacích miest v podzemnej garáží.

Objekt je zabezpečený nepretržitou Bezpečnostnou strážnou službou, systémom EZS a kamerovým systémom.

Vo všetkých priestoroch objektu OC je zakázané fajčenie, s výnimkou priestorov k tomu výhradne určených.

Vlastníkom popradského MAXu je OC Slovakia s.r.o., so sídlom Chrenovská 30, Nitra, Slovenská republika, IČO 35 955 201, IČ DPH SK2022058731, zapísanej v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel Sro, vložka č. 37579/B.

Správu centra zabezpečuje vlastník OC prostredníctvom spoločnosti Multi Slovakia s.r.o. so sídlom Ventúrska 12, 811 01 Bratislava, Slovenská republika.

Kancelária Správy obchodného centra sa nachádza na prízemí, na konci hlavnej chodby vedúcej od hlavného vchodu, a jej úradné hodiny sú v pondelok až piatok bežného pracovného týždňa, v čase od 09.00 do 15.00 hod.

Odber noviniek

pridajte sa k odberu noviniek

Vaša prihláška bohužial nebola spracovaná. Skúste to neskôr prosím.
Ďakujeme, úspešne ste sa prihlásili na odber noviniek.
Nákupné centrum OC MAX Poprad
Nákupné centrum

OC MAX Poprad
Dlhé hony 4588/1
058 01 Poprad
+421 52 4664 449
poprad@ocmax.sk
Spojte sa s nami

Pošlite nám správu

alebo nás sledujte na sociálnych sieťach

© 2024 OCMAX
Vytvoril Mufin ,s.r.o.