Mobil online

Otváracia doba

PO-NE: 09:00 - 20:00

Kontaktné údaje

Mobil online

0940 600 100


http://www.mobilonline.sk/
info@mobilonline.sk

Mobil online


Sme špecialistami v oblasti predaja a výkupu mobilných telefónov s najširšou ponukou príslušenstva na slovenskom trhu. V segmente pôsobíme už od roku 2001 a preto vieme, čo od nás zákazník očakáva. 

Tešiť sa môžete na obrovský výber, vynikajúce ceny a množstvo obľúbených doplnkových služieb z ktorých si vyberú aj tí najnáročnejší - na predajni Vám zadarmo nalepíme ochrannú fóliu alebo sklo na mobilný telefón, zarezervujeme tovar, poradíme s výberom vhodného zariadenia, či príslušenstva presne pre vás, vybavíme nákup na splátky alebo vás odmeníme darčekom k nákupu. Profesionálny zákaznícky servis je u nás totiž samozrejmosťou.

Pridajte sa k tisícom spokojných zákazníkov, ktorí nás denne navštívia v našich 29 predajniach s možnosťou osobného odberu v rámci celého Slovenska.

Viac informácií o našich predajniach.

Podrobnejšie informácie k výkupu nájdete na www.vykup-telefonov.sk.

Všetky novinky, akcie a aktuálne súťaže nájdete na facebooku.Mapa centra

BANKOMAT PRIMABANKA BANKOMAT TATRABANKA 101 Drogérie FANN PARFUMÉRIE DATART POMPO ACTION BANQUET Kvety VIKTOR MEDIAPRESS - TABAK Mobil online Pet Center CINEMAX Dr. MAX - lekáreň BAŤA BEPON COCCODRILLO Očná Optika MANIA SKINY TEDi VALENTÍN VIGOSS JEANS BILLA DELIKATESO Mini koláčiky a Pezinské sudové víno Torty Adriana Tradičné údeniny KNIŽKA + KNIŽKOV HOT DOG ESPRESSO CAFE Hollywood Café Lamborghini Espresso Café Baliaca služba NIKKI Cestovná kancelária MAJESTY CK DAKA EuroNails FOTO COPY CENTRUM KLIER ORANGE Rýchločistiareň BO-JA TELEKOM CENTRUM CORIAL iZlato Jewelry ALPINE PRO DECATHLON EXISPORT HUSKY

Zoznam prevádzok


Odber noviniek

pridajte sa k odberu noviniek

Vaša prihláška bohužial nebola spracovaná. Skúste to neskôr prosím.
Ďakujeme, úspešne ste sa prihlásili na odber noviniek.
Nákupné centrum OC MAX Poprad
Nákupné centrum

OC MAX Poprad
Dlhé hony 4588/1
058 01 Poprad
+421 52 4664 449
poprad@ocmax.sk
Spojte sa s nami

Pošlite nám správu

alebo nás sledujte na sociálnych sieťach

© 2024 OCMAX
Vytvoril Mufin ,s.r.o.